O leczeniu falą uderzeniową

Zobacz fala uderzeniowa aparat cena na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Kiedy jest stosowana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie stosowana w medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, co zapewnia nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii schorzeń związanych z narządami ruchu, jak zespół bolesnego barku, bóle nadgarstka, ostroga piętowa czy bóle w okolicy bioder. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, co umożliwia prowadzenie leczenia u dwóch osób równocześnie. Współczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Nasza siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]