Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Tu znajdziesz maseczkę wielokrotnego użytku

Pandemia COVID-19, która opanowała cały świat, całkowicie zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają konieczność używania licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym zagrożeniem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do kina lub banku, gdzie zwykle obracamy się w większym tłumie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach i nosie ochronną maskę. Co jednak uczynić, jeżeli mamy problemy z oddychaniem w zwykłej maseczce z materiału?

Maseczka z przyłbicą – wygodna oraz wytrzymała

Ci, którzy sądzą, że ochronne maseczki z tkaniny są nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed zarażeniem patogenami podobnie jak maseczka chirurgiczna, a więc zakrywa nos i usta, ale jednocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi atutami są wygoda, wytrzymałość oraz tylko kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10g. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z surowców, dzięki którym może być używana wielokrotnie. Jej przezroczystą przysłonę po użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również czyścić ręcznie (trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Kto może korzystać z wielorazowej przyłbicy ochronnej?

Mini przyłbicę zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby starsze, mające problemy z oddychaniem, starsze czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy są zobligowani zakładać ochronne maski w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co na pewno uznają za atut ludzie młodzi.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]