Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

polski psycholog w UK, Leicester, Northampton

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Obecnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne praktycznie rzecz biorąc zanikło, lecz ciągle nie brak osób skorych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii stwarza wiele utrapień, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Przebywanie na Wyspach oraz związana z tym rozłąka z rodziną, jak również praca na terenie obcego państwa, generują bardzo dużo problemów, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną często wywołuje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą również trudności z integracją ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem pracy. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania te bardzo trudno jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie należy bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy zostaną przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co powie jej specjalista.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339