kuchnia na wymiar

Kuchnie na indywidualne zlecenie oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje negatywy oraz zalety, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zlecenie lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można bez trudności zamontować w dowolnym miejscu. Są one korzystne dla osób, jakie potrzebują szybko i bez trudu wyposażyć własną kuchnię. Są jednak zazwyczaj mniej elastyczne aniżeli kuchnie na zamówienie i mogą mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niestereotypowe wnętrze oraz konkretne oczekiwania internautów w dużej mierze ograniczają atuty kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zamówienie to usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb oraz preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zlecenie może być odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie i wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna i ergonomiczna. Kuchnia na wymiar jest także dobrym rozwiązaniem, jeżeli potrzebuje się uzyskać nadzwyczajny oraz niepowtarzalny image tego pomieszczenia i idealnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, zgrabnych i współczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na indywidualne zlecenie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Nasza siedziba:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]