Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

tani parking Balice, parking Balice Kraków

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]