Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Zobacz Balice lotnisko parking na pandaparking.pl.

Szybkość, wygoda oraz możliwość trafienia nawet w najbardziej oddalone miejsca świata – to główne atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały ogromną popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia problem dotarcia na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne problemy łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Parking przy lotnisku w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno martwić się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić pojazdu. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niesłychanie istotne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja pomocy obsługi

Jeśli zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą uzyskać wsparcie załogi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]