Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Potrzebujesz zlecić catering na imprezę? Kliknij tu.

Lato obfituje w niezmiernie popularne w ostatnim czasie eventy plenerowe i pikniki firmowe, ale w zasadzie przez cały rok w różnych miastach kraju organizowane są benefisy, sympozja bądź bankiety. Wszystkie te imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której obligatoryjną częścią jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – postaw na doświadczenie

Wybrałeś już miejsce, gdzie urządzisz piknik albo zarezerwowałeś salę na imprezę? To super! Teraz warto zatroszczyć się o to, aby uczestnicy eventu mieli dostęp do apetycznych trunków, ciepłych dań i przekąsek. Pamiętaj, że w czasie istotnych wydarzeń w złym tonie jest postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i mieć nadzieję, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Liczy się cała oprawa – odpowiedni układ stolików, stylowe ozdoby, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia bez wątpienia będą też zadowoleni, jeśli dania będą wyglądać na talerzu jak w uznanych restauracjach, a posiłki będą serwować im kompetentni kelnerzy.

Dlaczego warto korzystać z usług cateringu na imprezę?

Plusem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest z pewnością to, że wynajęty zespół nie tylko przygotuje doskonałe dania, ale też szczegółowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy i napoje zostaną dostarczone w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą gości w trakcie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą zabawić obecnych demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, by prześledzić z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od wielu lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i kameralnych. W czasie ustalania detali zamówienia podpowie ona, jakie zakąski, dania i napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]