Urlop w Kościelisku – jak szukać apartamentu na wynajem?

wynajem apartamentów Kościelisko

Kościelisko to malownicza miejscowość w Tatrach, do której rok w rok przyjeżdżają tysiące turystów zainteresowanych uprawianiem sportu i innymi formami aktywności. Na jakie detale trzeba zwrócić uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Kościelisku?

Kolejki widokowe, szlaki turystyczne i apartamenty w Kościelisku

Zlokalizowane w powiecie tatrzańskim Kościelisko to znakomita baza wypadowa w Tatry – leży w pobliżu ośrodków narciarskich i pieszych szlaków. Wczasowicze zainteresowani białym szaleństwem mogą udać się między innymi na Polanę Szymoszkową, która gwarantuje multum atrakcji zarówno latem, jak i zimą. Na miejscu można skorzystać z kolei widokowej, jak również kąpieliska. Ze wsi Kościelisko w mgnieniu oka dostaniemy się także do kolejnego ośrodka narciarskiego mieszczącego się na Gubałówce. Po sąsiedzku znajduje się szeroka baza noclegowa, a komfortowo urządzone apartamenty, domy, studia i pokoje umożliwią porządny odpoczynek po dniu pełnym emocji. Interesuje Cię wynajem apartamentu w Kościelisku? Pamiętaj, żeby zamówić kwaterę parę tygodni naprzód – w okresie turystycznym najwygodniejsze apartamenty znikają w mgnieniu oka. W Kościelisku dostępne są domy i apartamenty dostosowane do potrzeb rozmaitych grup odbiorców – zarówno wspaniale wyposażone studia z dostępem do basenu lub sauny, jak i pokoje w atrakcyjnej cenie.

Apartamenty na wynajem w Kościelisku – co trzeba wziąć pod uwagę?

Decydując się na wynajem apartamentu należy na początku określić termin pobytu. Katalogi online gromadzące ogłoszenia o dostępnych domach, apartamentach oraz pokojach pozwalają na sortowanie ich m.in. po dniu przyjazdu i wyjazdu. Jeżeli pragniesz wynająć bogato zaopatrzone miejsce noclegowe w Kościelisku, sprawdź jakie oferuje udogodnienia. W okolicy Kościeliska znajdziesz apartamenty z leżakami, parkingiem, sauną czy tarasem lub balkonem. Dla większości turystów istotny jest również widok na góry czy możliwość korzystania z szerokopasmowego internetu w kwaterze. Chcesz zabrać w góry psa? Sprawdź, czy właściciele pokoju zezwalają na pobyt ze zwierzęciem. Możesz to zweryfikować w katalogu online jednym kliknięciem – wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pole wyboru. Serwisy z ogłoszeniami pozwalają błyskawicznie i skutecznie odnaleźć wymarzony apartament na wynajem.

Nasza siedziba:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]