Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

W tym miejscu poznasz korzystną ofertę tworzenia sklepów internetowych.

Posiadasz firmę i planujesz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Czemu zaleca się stworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, iż w mgnieniu oka opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, ma niemało zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z wykorzystując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy klientów. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek zwiększa się również elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za zamówienie przykładowo za pośrednictwem PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce umożliwia też analizę wyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – jedynie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i instalację jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści utworzą również blog, na którym szybko można informować klientów o nowych towarach oraz promocjach albo publikować różne porady i omówienia sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]