Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Serwis okna - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na różnego rodzaju uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle działają też warunki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]