Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Organizacja przyjęć okolicznościowych - więcej szczegółów o tej usłudze poznasz tu.

Gdy ktoś myśli o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również komunie święte, chrzciny oraz „18-tki”. Gdy spis gości jest długi, na ogół nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku pozostaje nam zamówić odpowiedni lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zapewnij zaproszonym gościom imprezy najlepsze warunki

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka lub imieniny, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, gościom wypada zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast imprezy, w których dużą część gości stanowią najmłodsi, m.in. komunie lub chrzciny, dobrze jest urządzać w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się za szybko świętowaniem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy oferowane zaproszonym również powinny być dobrane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Organizacja przyjęcia – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Znalezienie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, jest stosunkowo proste, ale rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskim duchu odbywają się w nim komunie, chrzty oraz – rzecz jasna – wesela, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. A jeśli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści mniej więcej trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia oraz dekoracji stołów, przez przygotowania posiłków, aż po doświadczoną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]