Profesjonalna opieka nad grobem

Więcej informacji o sprzątaniu grobów Kraków.

Wygląd miejsc spoczynku naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe problemy zaczynają się zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń oraz pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, które należy zapłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju usług – kiedy wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co trzydzieści dni, musimy pogodzić się z wydatkiem rzędu czterystu PLN rocznie. Pamiętajmy, iż stawki zależne są także od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]