Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Parking długoterminowy Balice - sprawdź pełną ofertę.

Jedziesz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego warto korzystać takiej usług?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking proponuje też bezpłatny dowóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź na telefon – błyskawicznie i bez problemów, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]