Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Tutaj poznasz pełną ofertę sali na wesele w Krakowie.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym rodzina nowożeńców i ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nią się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – jakie czynniki wypada rozważyć?

Szukając sali na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka bardzo istotnych okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, żeby mieli salę do tańca. Prócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, należy poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się duża baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i udekorowanie stołów. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na wesele?

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić wesele w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac posiada cztery sale zdolne pomieścić ok. 130 osób. Wesele może zostać wyprawione również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej niż 40 minut.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]