Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Zleć doradztwo w przetargach.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma charakter kompleksowy oraz obejmuje praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach mieści kolejność aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie oraz prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu należałoby zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są znakomicie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też znaczące doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Nasza siedziba:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]