Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Poznaj więcej szczegółów o aranżacji wnętrz Kraków

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]