Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Skorzystaj z porad architekta Kraków na https://joannaklusak.com.

Biuro architektoniczne oferuje szerokie spektrum usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w ustawnym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a później czynnie monitoruje rozwój prac, planuje renowację domu lub występuje z propozycją aranżacji już egzystujących domów, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Szukasz niespotykanych, ciekawych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a przy tym praktyczny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające najnowsze trendy architektoniczne.

Pracownia architektoniczna – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty aranżacji mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Wykonane realizacje to m.in. kawiarnie, budynki rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy mieszkania na wynajem. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, a także indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może też rozplanować funkcjonalne i obszerne garderoby, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]