Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących automatycznej windykacji należności? Zajrzyj na https://bit.ly/34XcHUt

Właściciele firm nieprzerwanie szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas tracony na obsługę części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla największych podmiotów

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a potem nadzoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale również i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie napotykają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy robot Flobo to pomocna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, więc znakomicie sprawdzi się w szkołach niepublicznych lub językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]