Projekty domów drewnianych całorocznych. Dowiedz się, kto je wykonuje

Drewniane domy stają się coraz bardziej modne. Nowatorska konstrukcja sprawia, że tego typu domki nie tylko wyglądają niezwykle gustownie, ale są również funkcjonalne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie wyszukać specjalistę, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – nowoczesna budowa

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ludzie coraz częściej decydują się na postawienie takich nieruchomości, ponieważ posiadają one dużo zalet. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z betonowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To kompozycja nowatorskich pomysłów z tradycją. Domy drewniane całoroczne zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom zapewniają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne domy.

Projekty domów drewnianych – korzystny mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to budynki wyprodukowane z surowca naturalnego, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki użyciu bali osoby chorujące na alergie odczuwają istotną poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Kolejnym atutem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż domu. Domy drewniane można budować także w miesiącach zimowych, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem tynkowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]