Organizacja podróży poślubnych i wakacji egzotycznych

Pod tym linkiem poznasz pełną ofertę podróży szytych na miarę

Podróże relaksują, rozwijają wyobraźnię, wpajają nam poszanowanie dla innych nacji i kultur oraz pozwalają uciec od codziennego zgiełku. Najbardziej zapadają w pamięć te, które kierują nas w odległe lokalizacje, pod każdym względem inne od naszych polskich realiów. I chociaż niewielu z nas ma charakter globtrotera, każdy powinien co najmniej raz w życiu zdecydować się na egzotyczną podróż do jakiegoś orientalnego kraju.

Biuro podróży egzotycznych zaplanuje dla Ciebie unikatowe wczasy

Organizacja podróży egzotycznej nie jest prostym zadaniem. Z tej też przyczyny statystyczny turysta udaje się do biur podróży. Mają one w swojej ofercie jednak najczęściej standardowe wakacje w popularnych ośrodkach, wyjazdy odbywają się w dużych grupach, a ich harmonogram zwykle nie zawiera odwiedzania ciekawiących miejsc danej miejscowości. Jeśli pragniesz autentycznie unikalnej wyprawy, sprawdź ofertę biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w planowaniem podróży szytych na wymiar, a więc z uwzględnieniem osobistych wymogów zamawiającego. Po określeniu przez klienta daty, destynacji podróży i kosztu wyjazdu, biuro rezerwuje miejsce zakwaterowania i bilety lotnicze, jak również sporządza drobiazgowy plan wczasów. Co więcej biuro daje też garść ważnych porad podróżniczych, czyli gdzie zjeść najsmaczniejszy posiłek, gdzie wypocząć, co warto zobaczyć oraz powiadamia na co uważać w odwiedzanym regionie.

Egzotyczne podróże dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi

Nieważne jaki rodzaj wypraw wolimy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy wybierze coś dla siebie. Nowożeńcy mogą spędzić miesiąc miodowy odpoczywając na plażach Tanzanii bądź Polinezji – to idealne destynacje na podróż poślubną. Dla sympatyków pełnego relaksu biuro wybrało doskonałe lokalizacje w Filipinach, Tajlandii czy Meksyku. Z kolei osoby aktywne mogą polatać na paralotni w Himalajach, zobaczyć lwy oraz żyrafy w trakcie safari w Zanzibarze, zwiedzić rezerwaty przyrody na Madagaskarze bądź nurkować z mantami na Filipinach. Nie brak też ofert egzotycznych wypraw dla rodzin z maluchami.

Źródło fotografii – relaksmisja.com.

Nasza siedziba:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]