Szukasz oświetlenia dla automotive i mobility? Sprawdź ofertę OE Industry

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - bezkonkurencyjną ofertę poznasz na oeindustry.com.

Szczególnie istotnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł bądź zbagatelizowanie obowiązku wymiany zbitej lampy może w rezultacie stać się przyczyną groźnej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Korzystanie z wysokiej jakości oświetlenia jest istotne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe dzień w dzień ręczy za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy podróżnych. Jednym z producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Jakie produkty ma w swojej ofercie krakowski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

Właściwie w asortymencie OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, OE Industry dostarcza też LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które używane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, agro czy off-road. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich bądź pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też stosowane przez wybrane służby światła białe oraz niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał też o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które bardzo podnoszą jakość życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają sporo tygodni w podróży. A to tylko wycinek produktów OE Industry.

OE Industry szczegółowo analizuje potrzeby swoich kontrahentów

Partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowana kadra ekspertów gotowa zrealizować pomysł zamawiającego, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację. Spółka udziela także wsparcia posprzedażowego. Za sprawą szczegółowych analiz potrzeb odbiorców, silnej presji na wieloaspektowe testowanie swoich produktów oraz budowania doświadczonej kadry specjalistów, OE Industry stało się liderem w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasza siedziba:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]