Kup sprzęt motocyklowy na moto-way.pl/.

Trzeba pamiętać, że motocykl to jeszcze nie koniec wydatków. By upajać się z jazdy komfortowej i bezpiecznej, a przy tym zgodnej z przepisami, trzeba zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie gadżety są niezbędne oraz w jakim miejscu je nabyć? Objaśniamy wszystko w tym artykule!

Który sprzęt motocyklowy powinieneś zakupić?

Kask to – według polskich przepisów – obligatoryjny element wyposażenia zarówno motocyklisty, jak i jego pasażera. Nie jest niemniej jednak powiedziane, jakiego rodzaju musi być to kask, istotne jest jedynie to, aby spełniał normy bezpieczeństwa. Masz prawo w takim razie wybierać spośród wielu kasków dostępnych w sklepach motocyklowych.
Kolejny sprzęt motocyklowy, jaki stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a ponadto prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu oraz ogumienie pneumatyczne (każde z nich musi spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak zapewne widać, każdy z tych rynsztunków to wyposażenie motocykla – motocyklista powinien posiadać jedynie wspomniany już kask. Warto niemniej jednak zadbać o dodatkowe akcesoria motocyklowe, które poprawią komfort jazdy, takie jak profesjonalne ubranie oraz buty czy kufry i sakwy, pozwalające bezpiecznie przetransportować bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w fachowym sklepie motocyklowym.

Gdzie kupić akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy czy stacjonarny?

Jak wybrać punkt sprzedaży z akcesoriami motocyklowymi? / Jakim sposobem wybrać sklep motocyklowy?
Gdzie kupić sprzęt czy akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie właściwym wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest profesjonalna obsługa, którą można poprosić o poradę, jednak w sklepie internetowym również jest ona dostępna, choć żąda kontaktu telefonicznego lub ewentualnie ewentualnie mailowego.
Wyższością internetowego sklepu z akcesoriami motocyklowymi będą interesujące ceny, nieraz bardziej przychylne niż w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny pozwala obejrzeć sprzęt przed zakupem.
Jaki więc sklep z akcesoriami motocyklowymi wybrać, stacjonarny czy internetowy? Wolno pogodzić obie opcje – niektóre sklepy, np. punkt sprzedaży motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak i sklepami stacjonarnymi (w wypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu oraz Krakowie).

Nasza siedziba:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]