Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Jeśli chcesz kupić panele dachowe na rąbek, koniecznie odwiedź tę stronę.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czemu opłaca się w nie zainwestować? Opisujemy panele dachowe na rąbek stojący oraz sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek – odporność oraz piękny wygląd

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze grono entuzjastów, dlatego że doskonale godzą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Pięknie wyglądającą oraz trwałą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których konieczna jest zmiana paneli dachowych, jak i współczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek stojący są transportowane na plac budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć szybko i dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest mocne, niepodatne na rdzę i idealnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem trwałości oraz wykorzystanej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie wykończone dodatkową warstwą dającą protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie UV oraz śnieg i deszcz. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych modelach, co pozwala na dopasowanie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają też zminimalizować wydatki związane z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek stojący, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od dystrybutora.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08