Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

lavazza a modo mio kapsułki

Marek produkujących kawę są tysiące, jednakże Lavazza ciągle mieści się na liście tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, że początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ nabył nieduży sklep, gdzie prażono ziarna kawowca i produkowano ich oryginalne mieszanki. Błyskawicznie podbiły one serca obywateli Turynu. Wiek później marka Lavazza nadal zachwyca jakością swoich kaw, określając trendy także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – wysoka jakość i intensywny smak

Ekspresy do kawy w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą przygotowanie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje jedynie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tego producenta. W tej chwili w sprzedaży nabyć można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale tak samo wyróżnia je wysoka jakość.

Kto wytwarza zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do wielu modnych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące aromatyczną kompozycją arabiki (Venezia), jej mieszanką z robustą (Padova Cremoso czy Cremoso Invidia), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), czekolady (Mokaccino) czy orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]