Szukasz profesjonalnego ekspresu do kawy? Nivona to odpowiedź!

Kawa to aromatyczny przysmak, którym od setek lat delektują się kolejne generacje jej pasjonatów. Wielu ludzi nie wyobraża sobie dnia bez choćby małej jej porcji, a niektórzy spożywają ją nawet bez ustanku. Przeważnie zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednakże najzagorzalsi pasjonaci kawy kupują ją w ziarnach i nieprzerwanie szukają wysokiej jakości urządzeń, które pomogą im wyzwolić z nich pełen potencjał. Z myślą o nich powstały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – profesjonalny sprzęt za przystępną cenę

Pomimo że Nivona jest bardzo młodą marką (powstała zaledwie w 2005 roku), to wyraźnie zaakcentowała już swoje istnienie na rynku wyposażenia dla kawoszy. Wraz z prezentacją najnowszych modeli ekspresów zdobywa sobie coraz większe uznanie znawców kawy, zwłaszcza z tego powodu, iż produkuje na wskroś profesjonalne urządzenia w niebywale przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona wyróżniają się eleganckim designem, utrzymanym w klasycznej kolorystyce bieli, szarości oraz czerni. To dlatego świetnie pasują zarówno do urzędów oraz kawiarni, jak i do kuchni prywatnych domów. I mimo że mają wiele funkcji, są to ekspresy niezwykle łatwe w obsłudze, z którym nie sprawi trudności swojemu właścicielowi.

Ekspresy Nivona – spieniacz do mleka i zintegrowany młynek

Ekspresy do kawy Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele interesujących funkcji. Część z nich, m.in. modele NICR 769 i NICR 779 można połączyć z Bluetooth i w ten sposób sterować nimi z poziomu tabletu. Przy użyciu funkcji Easy-Spumatore (dodanej np. w ekspresie NICR 680) szybko zrobimy aksamitną piankę do latte. Funkcja “Moja kawa” umożliwia z kolei dodanie preferowanych ustawień przyrządzania napojów. Ekspresy marki Nivona posiadają również zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże uwolnić z roztartych ziaren ich głęboki aromat. Co ważne, ekspresy marki Nivona można bez problemu zachować w czystości.