Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Potrzebujesz słoja z kranikiem? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Wielką popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak można je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on używany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, lemoniad, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]