Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Kup etykiety na wódkę.

Tradycja dawania prezentów na różnorodne okazje znana jest od wieków i od samego jej źródła najchętniej przekazywanym i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć alkoholu na Sylwestra, urodziny lub wesele. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – podziękuj przybyłym gościom

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale też dość często nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką na koniec zabawy. Taki podarek jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednakże takie butelki z alkoholem mogą też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o imionach Pana i Pani Młodej, słowa podziękowania lub miejscu i dniu ślubu. Etykiety weselne można kupić w najrozmaitszych wzorach oraz barwach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji kupującego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze kawalerskim.

Ozdabiaj własne przetwory kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeśli produkujesz własne soki, nalewki czy wina, a potem dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne prostej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać używając kolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]