Dowiedz się, gdzie zamówić pyłki do paznokci

Zdobienie paznokci na pozór jest proste. W rzeczywistości to skomplikowana praca wymagająca stosownych umiejętności oraz specjalnych materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez doświadczoną kosmetyczkę wynagradza jednak wydatki związane z wizytą w salonie piękności. Ciekawie ozdobione paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą powodem autentycznej dumy. Jakich ozdób do paznokci używają salony kosmetyczne? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – zwiększ możliwości ozdabiania

Do zdobienia paznokci teoretycznie potrzebny jest tylko najzwyklejszy lakier. Należy jednak mieć na uwadze, że samym lakierem nie uzyskamy naprawdę pięknych efektów. Te będą osiągalne jedynie przy użyciu dodatkowych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które możemy osiągnąć wykorzystując pyłki do paznokci to m.in. lustrzane odbicie, metaliczny odblask czy dowolny wymyślony wzór. Poza pyłkami, producenci oferują również ozdoby do paznokci w postaci naklejek, które umożliwiają osiągnięcie wrażenia refleksu holograficznego.

Kto wytwarza ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki nadające im unikalny wygląd znajdziemy w ofercie wielu firm, które nierzadko specjalizują się w ich produkcji. Najistotniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to m.in. ABA Group, ChiodoPro, Inglot, Semilac, Silcare, Miyo, Milani oraz Lit Cosmetics.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]