Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

części do Renault Kraków, Renault części

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]