Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Chcesz kupić butelki monopolowe w hurcie? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż znaczna część rynku wyrobów spożywczych należy do dużych marek, jest to jednocześnie branża, w której doskonale radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą klienta do swojego pysznego, zdrowego bądź unikalnego wyrobu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zapakowane tak, aby artykuł jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc np. w szklane słoje oraz butelki. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ można je recyklingować.

Butelki i słoiki w hurcie to sposób na optymalizację wydatków

Oczywiste jest, że oferty kierowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. konfitury, oliwę czy piwo kraftowe, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno metodą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania na palety na ogół można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików i butelek. Tym sposobem też otrzyma towar o wiele szybciej.

Co znajdziemy w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane doskonałe do przechowywania soków, wina czy piwa. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1700, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać nabyty towar osobiście z magazynu sprzedającego. Razem z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można również kupić większą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki pasujące do danego typu opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]