Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Jeśli chcesz nabyć drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, koniecznie sprawdź www.oknostol.com.pl.

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu wspaniałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaaranżowanych w klasycznym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe parametry oraz możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego należ zdecydować się na drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to ekologiczny materiał, który należycie konserwowany zachowa się w nienagannym stanie nawet kilkanaście lat, a wykorzystany jako element aranżacji pomieszczenia powoduje, że staje się ono ciepłe i bardziej intymne. Nowoczesne techniki umożliwiają doskonałe łączenie parametrów drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje powstaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się dobrą izolacją termiczną oraz niskim poziomem rozszerzalności – tzn. nie ulegają wykrzywieniu. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, że tego typu drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach przeróżnego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu retro, jak i domach zaprojektowanych w nowomodnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z mahoniu, dębu oraz sosny, zabezpieczone lakierami na bazie wody, wersje z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz masę innych typów, które zachwycają estetyką i wspaniale się prezentują przez wiele lat.

Drzwi drewniane możesz zamówić również na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim pokoju albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub niekonwencjonalnej budowie? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się powierzyć to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, konsultacje techniczne, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do wszelkich życzeń klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami fazowanymi, bezpiecznymi czy witrażowymi, co wyraźnie podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]