Kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo i ich rodzaje

Znajdź kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i stopniowo pozyskała sobie kolejnych miłośników. Ten wygodny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości w niezwykle nieskomplikowany sposób – należy umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w urządzeniu, napełnić w nim pojemnik z wodą i już po kilkunastu sekundach można rozkoszować się świeżo parzoną kawą.

Kawy single origin z Nikaragui i Angoli – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiej firmy Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę u jednego dostawcy. Problem ten dotyczył wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie oferowanych jest w sprzedaży – także w Polsce – sporo ich zamienników. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta posiada linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, bowiem ma na niego wpływ mnóstwo różnorodnych czynników, między innymi warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Mieszanie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem tłumi ich unikalne nuty smakowe. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), a także z Etiopii i Kolumbii (arabika). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są naturalne aromaty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w urzędach lub hostelach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna i zwykle zamyka się w widełkach 1-1,40 zł. Znaczy to, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój serwowany w kafeteriach w galerii lub w bufetach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo oraz rozsądne ceny ekspresów na kapsułki powodują, iż coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Przy użyciu ich zaserwujemy znajomym najlepszej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy każdego dnia, bez strachu o ogromne koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy zawsze czy są zgodne z naszym ekspresem.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]