Jakich kontenerów na odpady używa się na budowach?

Szukasz kontenerów na odpady? Odwiedź tę stronę.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać ze sporej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy nierzadko stosowane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Nasza siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]