Gdzie kupić lonżę jeździecką?

Chcesz zamówić lonżę dla konia? Wejdź na horse-trade.pl.

Lonża jeździecka to sprzęt niezwykle często używany w czasie nauki jazdy konnej i tresur. Jakiego typu lonże jeździeckie są obecne w sklepach? Z czego są wykonywane te sprzęty i gdzie warto je kupić?

Lonża jeździecka – typy i jej wykorzystanie

Lonża jeździecka to stosunkowo długa linka, zazwyczaj mająca 5-8 metrów, na której prowadzi się wierzchowca w trakcie nauki jazdy i ćwiczenia technik związanych z dosiadaniem, trzymaniem wodzy, łapaniem strzemion, jak również utrzymywaniem balansu w siodle. Konia prowadzi się po obwodzie okręgu, natomiast lonża używana jest do korygowania zachowania zwierzęcia. Przyrząd ten służy również woltyżerom oraz cyrkowcom do szlifowania umiejętności i zabezpieczania przeprowadzanych akrobacji. Lonża jest ponadto pomocna przy hipoterapii. Lonżę dla konia wykorzystuje się też w trakcie ćwiczeń bez jeźdźca – w takiej sytuacji używana jest do ćwiczenia młodych zwierząt i zapewnienia im właściwej porcji aktywności.

Lonża dla konia – postaw na produkty renomowanych marek

Ogromne spektrum akcesoriów jeździeckich spotkasz w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych, które oferują specjalistyczny ekwipunek w atrakcyjnych cenach. Posiadają one lonże dla konia od znanych wytwórców – między innymi Jumptec, Start czy Imperial Riding. Interesuje Cię lonża jeździecka w różowym, niebieskim, a może zielonym kolorze? Internetowy sklep Horse-Trade oferuje ogromny asortyment produktów, które sprostają wymaganiom najbardziej wybrednych miłośników koni. W ofercie obecne są produkty wyprodukowane m.in. z materiału nylonowego. Lonże wyposażone są w obrotowy karabińczyk, a delikatne tworzywo jest przyjemne w dotyku.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]