Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Boksy dachowe kupisz na http://tinyurl.com/y5ardfh2.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, modele podstawowe na relingach, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy korozję. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna ładowność

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku samochodu.

Nasza siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]