Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Potrzebujesz gąsiora na wino? Kliknij tu

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon na wino – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]