Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Wyprawy górskie - sprawdź pełną ofertę

Lubisz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś czynnym turystą doceniającym świetnie przygotowane i bezpieczne eskapady pod okiem wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego typu wyprawach. Aby partycypować w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to trekking dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Wysokim poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Firma korzysta z zawodowych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie specyfikę górskiego obszaru, ale także chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]