Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Wszystko o przygotowaniu wirtualnego spaceru. Skieruj się tu.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie znaczący punkt reklamy marki w internecie. Dzięki niej będziemy widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać nowych klientów. Istnieje doskonała metoda, żeby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od tej pory będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy szukają konkretnych firm, marek lub usług. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby prześcignąć konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, należy wykonać kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należy do nich uzupełnienie w wizytówce GMF dodanie estetycznych fotografii, wszelkich aktualnych danych, odpowiedniej prezentacji firmy oraz adresu www naszej strony internetowej. Istnieje też inny bardzo dobry sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, gdyż nadal mało podmiotów go używa. To wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość bądź biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i zajrzeć do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak niewiele firm decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma wiele zalet i jest skutecznym sposobem na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na utworzenie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]