Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Chcesz poznać więcej szczegółów o pozycjonowaniu stron Kraków? Wejdź na seo4.net.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go do wyszperania potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, iż każda marka pragnie obecnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, iż nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych przedsiębiorstw, funkcjonujących wyłącznie na określonym obszarze albo nawet w jednej miejscowości, np. w Gdańsku bądź w Krakowie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoją ofertę docelowym odbiorcom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych używają z reguły fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę danej miejscowości, np. “masażysta kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” lub “restauracja bliskowschodnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich firm na zademonstrowanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron www od ponad 10 lat. Przez te lata dobrze rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym sposobem dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę contentu, pozyskiwanie linków oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]