Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

projektowanie stron www Kraków, tworzenie stron Kraków

Wygoda stron www bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny internetowe powinniśmy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale też doświadczeniu klientów – jeżeli poruszanie się po stronie będzie dla nich źródłem trudności, szybko przeniosą się na inną stronę lub wybiorą towary innej firmy. Aby zatem strona przyniosła nam oczekiwane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak więc prezentuje się właściwie stworzona strona? Co zrobić, by goście nie wyłączyli jej zbyt szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną zasadą, którą powinniśmy kierować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części serwisu – przyciągną wówczas uwagę internauty oraz nakłonią go do akcji. Łatwo osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Istotna jest także to, żeby główne elementy witryny umieścić na osi, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z standardów od dawna obowiązujących w internecie.

Projektowanie stron internetowych – jakiej firmie zlecić?

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie skutecznej strony www nie będzie proste. W przypadku strony firmowej złym rozwiązaniem okaże się zatem amatorskie jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, iż strona będzie generować korzyści, warto zlecić to specjalistom – zwłaszcza firmie specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]