Jeżeli chcesz zlecić pozycjonowanie stron internetowych, skieruj się na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/

Pozycjonowanie stron to szereg prac dążących do zwiększenia widoczności stron w organicznych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w SERP, tym więcej przyciągnie odwiedzających witrynę, co w rezultacie powinno skutkować zwiększeniem dochodów firmy. Drugą zaletą tego działania jest poprawa rozpoznawalności produktu, usługi bądź samej marki.

Google analizuje wszystkie strony www pod kątem w przybliżeniu dwustu przeróżnych wskaźników. Rezultat tej ewaluacji warunkuje to, na której pozycji strona czy jej podstrona pojawi się użytkownikowi przeglądarki w wynikach wyszukiwania na konkretne słowo kluczowe. Za niezwykle ważne czynniki rankingowe eksperci do spraw SEO uważają np. responsywność, linkowanie (wewnętrzne i zewnętrzne), jak również jakość treści.

Wstukując w wyszukiwarkę Google jakiekolwiek słowo, internaucie ukazuje się lista stron, które algorytm uznał za najbardziej dopasowane do powyższego hasła. Które adresy pojawią się w wynikach na najlepszych pozycjach? Przeważnie te, których treść jest niepowielona z innych witryn i starannie nasycona trafnymi frazami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest także szybkość ładowania się witryny (zarówno w wersji na desktop, jak i mobile), właściwie zoptymalizowany kod HTML, jak również ilość linków odsyłających do naszej witryny.

Czy warto zlecić pozycjonowanie sklepu lub strony internetowej podmiotowi zewnętrznemu?

Google cyklicznie uzupełnia algorytm, zatem zaleca się przekazać pozycjonowanie i optymalizację sklepów oraz stron internetowych zawodowcom. Właściwym wyborem jest firma SEO posiadająca kilkuletnią praktykę w tym obszarze. W takich firmach zatrudnionych jest szereg specjalistów nie tylko od SEO, ale także kodowania czy prowadzenia kampanii Google Ads. Pozostawiając pozycjonowanie agencji zewnętrznej zaoszczędzone środki i czas można przeznaczyć na inne działania, które także rozwiną firmę.

Pozycjonowanie stron oraz sklepów www w Google – usługa pomagająca dotrzeć do obszernej grupy odbiorców klientów

Pozycjonowanie to przede wszystkim usługa skierowana do właścicieli stron, które służą do ekspozycji i sprzedaży wyrobów albo usług firmy. Prowadząc własny biznes niemądrze jest obecnie nie założyć strony firmowej albo ją uruchomić, natomiast zaniechać jej pozycjonowanie. Biznes to ciągłe współzawodnictwo o dotarcie do nowych klientów. Wedle szacunków aż 97% klientów poszukuje online informacji o lokalnych markach, co wyraźnie pokazuje do jak ogromnej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A pojawienie się adresu strony lub sklepu w Top10 wyników wyszukiwania bardzo zwiększa szansę, że internauta zdecyduje się na nasze usługi.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]