Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Zwróć się do szkoły rysunku, aby uzyskać fachową poradę profesjonalistów

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek nawet osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego duże korzyści. Dowiedziono bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie pozytywnie wpływa na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem edukacji. Liczne korzyści płynące z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania wrażliwości, umiejętności manualnych i wyobraźni. Mnóstwo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Kraków, Łódź, Gdańsk czy Warszawa. Nie brakuje również kursów kierowanych do hobbistów – tych, którzy po prostu lubią rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na które można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą również lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) oraz rysunku architektonicznego.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]