Chcesz studiować architekturę? Rozważ udział w kursie rysunku architektonicznego

Zobacz więcej szczegółów o rysunku architektonicznym na http://bit.ly/2RAnJqV.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromną popularność wpływa sporo czynników – głównie fakt, że są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też porady specjalistów pomagające przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Lublinie, Wrocławiu, Warszawie lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]