Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Potrzebujesz porady jubilera Kraków? Skieruj się tutaj.

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy także nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach chętnie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I choć w sieci kupimy prawie wszystko, nadal wiele przedmiotów należy nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Czy warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno platynowej broszki, pierścionka czy łańcuszka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, by być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy chcemy nabyć obrączki lub pierścionek, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli zaś znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny bądź zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do stosownego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Kolejnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej pomocy złotnika. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się na komunię, ślub czy urodziny.

Jakie usługi świadczy świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale także świadczą dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Przerobi również obwód pierścionka, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku podziękowania, datę, gratulacje czy też inny ważny dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś oryginalnym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na wisiorek bądź sygnet, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce mamy niepotrzebną lub niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]