Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Chcesz zamówić kolczyki srebrne? Kliknij tutaj

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej nabywanych przez panie dodatków. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo uroczystą i mniej formalną. Zobaczmy dlaczego są tak popularne, a także w jakich miejscach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych kształtach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, a równocześnie szykowne. Równie często wybierane są wiszące akcesoria, które cudownie wysmuklają szyję. Są ozdobione naturalnymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie powodują podrażnień skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technologię ich wykonania – najbardziej oryginalne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały perfekcyjnie, trzeba dobrze je czyścić i na bieżąco usuwać najmniejsze zabrudzenia. Powinno się odkurzać je co jakiś czas miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne preparaty nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego szkatułkach. Nie stosujmy natomiast przestarzałych technik czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy sól. Tego typu środki mocno niszczą miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii jest na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.