Ponadczasowa srebrna biżuteria

Co powinno się wiedzieć o biżuteria srebrna sklep?

Jest z ludźmi od wieków i pomimo pojawienia się wielu nowych wzorów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swego typu dekoracją człowieka i umożliwia oddanie swojego ja. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię tak samo często noszą panie i mężczyźni, dzieci i ich rodzice, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Czemu powinieneś postawić na srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, iż jej stosowanie pozwala uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak zwiększyć żywotność?

Srebro wytrzyma wiele czasu, ale należy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją porysować czy pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być czyszczona w wodzie z alkoholem lub sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]