Kolczyki na biglach – co powinieneś o nich wiedzieć?

Kup kolczyki na biglach na www.bizutik.pl.

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały oraz metale. Istotne są bowiem zarówno ich wzory, ale również względy praktyczne – kolczyki, jakich nie używa się komfortowo bez wątpienia rzadko będą wyciągane z pudełka. Dlatego kupując kolczyki powinniśmy sprawdzić, który typ zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna wielka – wciągane, sztyfty oraz bigle. Który typ będzie trafionym rozwiązaniem? Dobrze na przykład postawić na kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe i doskonale wyglądają.

Wybierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla pań o dość kanciastej twarzy – są długie, więc dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się również prezentowały na okrągłej twarzy – szczególnie, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy jednak zaznaczyć, iż panie o trochę innej buzi także mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą tylko wybrać właściwy wzór.

Kamienie używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależne jest od ich ceny oraz wyobraźni złotnika. Największym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz kamieniami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Które z nich najlepiej wybrać? To rzecz naszych upodobań – czasem lepiej wypadną kolczyki z topazem, innym razem lepiej sprawdzi się minerał sztuczny, więc kupno kolczyków należy przeanalizować samemu.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]