Biżuteria z motywem roślinnym – kolczyki kwiatki

Chcesz zamówić kolczyki kwiatki? Wejdź na http://tinyurl.com/wsthq82.

Od dziesiątek lat jeden z ukochanych motywów używanych przez złotników to kwiaty oraz ogólnie otaczające nas rośliny. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę wiele. Wśród głównych z nich podać warto zdecydowanie znaczną różnorodność tego typu motywów, która powoduje, że błyskotki z kwiatami mogą być zakładane zarówno przez kilkuletnie dzieci, jak i dorosłe kobiety. Nie powinniśmy zapominać również o przyciągającym wzrok designie, którym często wyróżniają się kolczyki kwiatki tudzież inna biżuteria na bazie wzorów florystycznych – ta wszak doskonale współgra zarówno z luksusowymi, wyjściowymi sukienkami, jak i stylizacją noszoną na co dzień. Jak jednak wybierać kolczyki kwiatuszki, by wspaniale wyglądać?

Kolczyki kwiatuszki – prawidłowo dobierz je do konkretnej kreacji

Kolczyki kwiatki potrafią być naprawdę błyskotliwym dopełnieniem każdego stroju – w szeregu przypadków stają się wręcz najważniejszym jej elementem. Żeby tak jednakże było, muszą być prawidłowo dobrane do danej stylizacji. Jeżeli chodzi o stroje wieczorowe bądź te ubierane na formalne okazje, najlepszym dodatkiem do nich są na pewno kolczyki kwiatki ubogacone drogimi kamieniami bądź kryształkami. Przy mniej uroczystych, casualowych stylizacjach ładnie natomiast będą wyglądać kolczyki emaliowane. Zwróćmy także uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki z motywami florystycznymi przeważnie zakłada się na sztyfty. Oddzielną grupę tworzą kolczyki wytwarzane z dotąd rzadko stosowanych w branży jubilerskiej surowców, jak przykładowo drewno, żywica epoksydowa bądź ceramika.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Inne wzory florystyczne

Będąc w dalszym ciągu w kręgu kolczyków kwiatuszków, powinno się wspomnieć o tym, że kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który podbił uznanie złotników. Dużym popytem cieszą się też wzory inspirowane sylwetce pędów i liści. Nieco mniej popularne – choć możemy kupić je w sklepach – to kolczyki z motywami całych roślinnych sylwetek lub owoców.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]