Biżuteria dla dziewczynek

Potrzebujesz biżuterii dla dzieci? Skieruj się tu

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, by nasze rzeczy nie zostały uszkodzone w czasie zabawy, czasem warto zakupić pociechom własne świecidełka. Dobrym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są produkty ze strony bizuteriadladzieci.com.

Czym się kierować w zakupie biżuterii dla dzieci?

Podstawowym kryterium wyboru akcesoriów dla dzieci powinna być ich praktyczność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt ciężkie, aby nasze córka nie zaczepiła nim o ubranie. Innym aspektem jest wygląd. Pierścionki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – kupujmy te kolorowe, z dziecięcymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz jakość wykończenia – brak ostrych krawędzi, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Wybrane propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy słodkościami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.