wzmacniacz szerokopasmowy

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjny sprzęt używany przez operatorów kablówek. Ich główną rolą jest spotęgowanie mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych odbiorców. Gdzie znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – nowoczesne urządzenie

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają zazwyczaj w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Świetnie filtrują różne nieprawidłowości emitowane najczęściej przez usługi internetowe i umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Z reguły umieszczone są w budynkach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Rozwiązania tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez żadnych ograniczeń. Sygnał kierowany do odbiorników jest wysokiej jakości, a obsługa sprzętu przystępna. Sprzęty te wyróżniają się wysokim poziomem wyjściowym – w granicach 122dBuV. Parametry mogą być różne, w zależności od wykorzystywanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i wkładki JXP

Regulacja parametru toru RF nie nastręcza trudności. Odbywa się to przy pomocy elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Do urządzeń zaimplementowano też wbudowaną ochronę przed przepięciami pochodzącymi z linii, co sprawia, że są niezwykle praktyczne. Zaawansowane technicznie modele posiadają specjalny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są bardzo popularne i dostarczają odbiorcom świetną siłę sygnału w domowych telewizorach. Ogromnym atutem jest też energooszczędność na poziomie ok. <6W.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]